Agencja social media. Wrocław stawia na nowoczesny marketing

 

Możliwości, jakie oferują kanały społecznościowe, a także trendy i oczekiwania klientów to elementy, które podlegają dynamicznym zmianom. Marki, które chcą być konkurencyjne, muszą być krok przed tymi zmianami, dlatego warto skorzystać z pomocy jaką oferuje agencja social media. Wrocław to miasto o wielu możliwościach, sprawdź w czym mogą Ci pomóc eksperci.

 

Kamera, akcja! Dlaczego warto powierzyć nagrywanie filmów agencji social media?

Na podium zainteresowań użytkowników mediów społecznościowych od wielu miesięcy nieprzerwanie znajdują się kreacje audiowizualne. Filmy na YouTube, rolki na Instagramie, nagrania live czy krótkie klipy wideo wrzucone na Facebookową tablicę – możliwości jest multum. Warto postawić na autorski, oryginalny sznyt i wysoką jakość.

W czym mogą pomóc specjaliści zatrudnieni w agencji social media? Wrocław to miasto o silnej konkurencyjności, dlatego marki osobiste czy firmy usługowe muszą prezentować marketing na najwyższym poziomie. Dynamiczny montaż filmów, spójne grafiki promocyjne i działania płatne – to tylko niektóre z obszarów, o które pomoże zadbać agencja.

Niezwykle ważne jest, aby prowadzone działania były nie tylko zgodne z trendami, ale również mierzalne i zgodne z wcześniej opracowaną strategią. Wówczas mamy możliwość wprowadzania niezbędnych ulepszeń, dowiadujemy się w jaki pomysły warto inwestować, a które z nich są zupełnie nierentowne.

Zobacz również  Co to jest drobnica paletowa? Odpowiadamy!

 

Współprace z influencerami pod lupą

Kolejnym filarem współczesnej komunikacji w mediach społecznościowych są współprace ze znanymi osobami. Influencerzy dzielą się na tych działających na mikro skalę, a także celebrytów znanych nie tylko z działań w sieci, ale również z wielkich ekranów. Agencja social media może pomóc Ci dobrać właściwych agentów wpływu, ustalić harmonogram działań, a także dopilnować, żeby współpraca przebiegała zgodnie z planem i w przyjemnej atmosferze.

Możliwości współpracy jest wiele, wśród nich warto wymienić takie działania jak:

  • wydanie e-booka branżowego,
  • wypuszczenie odcinka podcasta z zaproszonymi gośćmi,
  • nagranie live’a,
  • stworzenie wideo z recenzjami produktów,
  • udział influenca w imprezie z okazji inauguracji nowej linii produktów.

 

Frank & Greg – agencja social media Wrocław

Interesuje Cię kompetentna i doświadczona agencja social media z Wrocławia? Zgłoś się do Frank & Greg. Zespół specjalistów od marketingu, komunikacji i kreacji contentu zatroszczy się o dobry wizerunek Twojej marki, a także wysoką pozycję w sieci. Skorzystaj z szerokiego wachlarza usług – od przygotowania strategii komunikacji, przez działania organiczne, sesje produktowe czy współprace z influencerami.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *